top of page

WORKSHOP NA TÉMA POSTPRODUKCE ČERNOBÍLÉ FOTOGRAFIE

Il tuo numero di telefono è  pozval na svůj nový workshop. 

 

La foto di Cernobil è una foto samotny. Molte foto in bianco e nero obdivuje, ale neumějí fotku správně vyvolat tak, aby měla hloubku e připominala klasický film. Una volta completato il processo di ricerca 20, lascia che sia nel caso in cui si trovi il tuo punto di riferimento. 

Le fotky černobílé fotky spočívá hlavně in atmosféře, kterou dokáže správné vyvolání podpořit. Ale jak na to? Kde se skrývá to kouzlo?

Nemyslete si, že černobílá photo je jednoduchá, a rozhodně není! Neexistuje totiž univerzální profil, který by vám fotku vždy perfektně do černobílé převedl. Se la tua musica è stata ascoltata con la citazione e il nome del computer non è nemmeno automatico. Una foto molto popolare è un piccolo individuo, ma la piccola è praticata con un oggetto casuale su una base separata. Sono molto difficili da pulire, come un pannolino, una protezione contro la maggior parte delle tendenze per l'apertura e una piccola quantità di polvere per il contenitore - l'acquisto è diviso, quindi potrebbe esserci un problema. Naučíme se tedy, jak správně vyvolat fotografico, aby měla hloubku, atmosféru e celkově krásnou tonalitu. 

Poté přejdeme k samotnému retušovaní fotek. Naučíme se retušovat velmi přirozenou až neviditelnou cestou. Per molti, prima di aprire un oggetto sul fotce. Budeme si hrát s hloubkou foto e nakonec i se zrnem. 

V poslední části se pak budeme zabývat tiskem. S podporou Fujifilmu bude na workshopu k dispozici několik variací tisků na různých papirech. Povíme si, jak fotku připravit pro tisk e jak se fotka pak bude chovat na papíře.

Se sei un notebook aggiornato con Adobe Photoshop e Lightroom e la versione demo più semplice di Capture One. 

 

Cena di lavoro:

4999 Kč - lze zaplatit na dvě splátky

Termin konání

29.10. dalle 9.00 alle 16.00

Místo konaní

HUB DI IMPATTO PRAGA

 

V případě zájmu se prosím registrujte zde:

Registrazione

Děkuji za registraci

LD_studio_LOGO_posivite_ALL.jpg
bottom of page