Fototest

19. 8. 2017 a 27. 8. 2017 v Praze

Vážení přátelé, jmenuji se Lukáš Dvořák a rád bych Vás osobně pozval na svůj nový a jedinečný workshop. V dnešní době je pro každého začínajícího fotografa, který touží se stát například módním fotografem, nezbytné, aby nejprve porozuměl práci s modelkami. Pro většinu těchto fotografů je fototest první zakázkou a může se stát po nějakou dobu i první obživou. Ale práce s modelkami není tak jednoduchá, jak by se mohla na první pohled zdát. Mnoho fotografů, se právě pro špatné komunikování s modelkou, zastavilo na bodu mrazu a nemohou se vymanit z kýčovitých fotografií žen v nevkusném stylingu a se špatným líčením. Naučit se najít a vidět ženskou krásu, porozumět make-upu, vlasům, stylingu a umět dobře komunikovat s modelkou, to jsou základní elementy, s kterými budeme pracovat. Ale nejen to, naučíte se jak důležité je mít skvělý tým, jak rozvíjet svůj rukopis, jak pracovat s denním světlem nebo záblesky a také, jak správně oslovit modelingové agentury. Workshop bude uskutečněn v plně vybaveném studiu se studiovým i denním světlem, budete se učit a fotit modelky z předních agentur a uvidíte i, jakým způsobem se pracuje s makeupem a stylingem, které jsou nedílnou součástí fototestu.

Workshop je určen jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé fotografy.

Informace o autorovi:

Lukáš Dvořák je módním fotografem, který dlouhodobě působil v ČR a fotografoval pro české magazíny jako Marie Claire, Harpers Bazaar, Dolce Vita, Instyle, D Magazine atd. Několik let fotografoval fototesty v rámci prestižní soutěže Elite Model Look. Nyní opět působí v Italském Milaně, kde se připravuje na dráhu světového módního fotografa. Fotografuje pro agentury jako Next, Elite, Why not, MP, Brave a Fashion. Jeho fototesty naleznete u většiny NY agentur jako DNA, FORD, NEXT, LIONS atd.

 

Průběh workshopu:

Workshop je složen z velké části z teorie, která bude probírána dopoledne. Doporučujeme si vzít s sebou papír a tužku, protože uslyšíte mnoho informací, které se Vám budou pro budoucí práci hodit. V druhé části uvidíte, jak pracuji s modelkami a se svým týmem. Probereme si, jak správně pózovat, svítit, jak udělal modelku na fotce opravdu nadčasově krásnou, jak s modelkami komunikovat a na co vše si musíme dát pozor. Ve třetí časti si budete moci vyzkoušet pracovat sami a pořídit si tak vlastní snímky.

Tento workshop proběhne pouze ve dvou termínech o maximální kapacitě 12 lidí na den.

Cena worskopu

5 500 Kč

Termín konání

19.8.2017 nebo 26.8.2017

Místo konaní

Praha – bude upřesněno

V případě zájmu se prosím registrujte zde:

vyberte termín workshopu: 19. 8. 201727. 8. 2017oba termíny