Workshopy Brezen 2018

3. a 4. 3. 2018 v Praze

Všechny Vás zdravím,

chtěl bych Vám popřát krásný Nový rok 2018, který pro spoustu z nás přináší nové výzvy i nové začátky. I pro mě je tento rok zásadní, jelikož jsem udělal velké životní rozhodnutí a začátkem března se přesouvám za prací a novými zážitky do New Yorku.
Možnost se tedy vracet domů bude odteď opravdu sporadická, proto jsem se rozhodl, že pro Vás uspořádám 2 workshopy, kterými se s Vámi na delší dobu rozloučím.
První workshop bude zaměřen na kompletní realizaci FOTOTESTU, který je pro zdokonalení se od techniky po komunikaci s modelkou absolutně zásadním a základním stavebním kamenem fotografa. Provedeme Vás všemi podstatnými body fototestu = makeup, styling, svícení, pózování, komunikace s modelkou…
Druhý workshop bude opravdu unikátní, jelikož jsem workshop tohoto druhu ještě nikdy neuskutečnil. Berte to jako takový malý dárek na rozloučenou. Jedná se o workshop PHOTOSHOP&POSTPROCES BAREVNÉ A ČERNOBÍLÉ FOTOGRAFIE. Provedu Vás kompletním procesem, kterým upravuji své fotografie do tisku i elektronických médií.
Oba workshopy budou kapacitně omezeny, tak neváhejte!
Brzy na viděnou, Lukáš!

 

Informace o autorovi:

Lukáš Dvořák je módním fotografem, který dlouhodobě působil v ČR a fotografoval pro české magazíny jako Marie Claire, Harpers Bazaar, Dolce Vita, Instyle nebo pro zahraniční magazíny jako Vanity Fair, Playboy, D Magazine, Factice, Normal, Flanelle atd. Několik let fotografoval fototesty v rámci prestižní soutěže Elite Model Look. Nyní opět působí v Italském Milaně, kde nyní například fotografoval pro H&M Studio, René Caovilla nebo Twin Set.

Průběh workshopu:

Workshop Postprodukce bude probíhat v sobotu 3.3.2018 od 9.30 a workshop Fototest bude probíhat v neděli 4.3.2018 od 9.30.

Cena workshopu

Postproces 5.000 Kč – Fototest 5.500kč

 

Termín konání

Postproces 3.3. a Fototest 4. 3, 2018

 

Místo konání

Praha – bude upřesněno

V případě zájmu se prosím registrujte zde: