KREATIVNÍ POTRÉT

6.6.2021 v Praze

Vážení přátelé, rád bych Vás po delší době pozval na svůj nový workshop, který chci tentokrát věnovat KREATIVNÍMU PORTRÉTU.

Svět kolem nás se neustále mění a častokrát jsou možnosti a prostředky pro tvorbu  fotografií minimální. Člověk se dostane do situace, kdy má udělat z prdu kuličku a musí si vystačit s absolutním minimem. Na workshopu si ukážeme, jak v takových situacích jednat a jak vytvořit skvělé fotky v prostých podmínkách a celkově jak k realizaci kreativního portrétu přistupovat.

 

Společně s modelkou, vizážistkou a s Vámi vytvoříme sérii skvělých portrétových  fotografií, na kterých si ukážeme práci s denním světlem i se záblesky. Zaměříme se na důležitost nápadu, kreativity a kreativního myšlení - což jsou věci, které jsou ve výsledku důležitější než celá produkce.

Předám Vám své vlastní postupy, které při tvorbě kreativní fotky používám a v neposlední řadě se dozvíte informace ohledně současných trendů a zároveň si ukážeme, jak Vaším fotkám dát věčnou nadčasovost a simplicitu.

 

V rámci workshopu budou k dispozici k vyzkoušení výkonné digitální fotoaparáty a vlajkové lodě Fujifilm řady X i systému GFX včetně objektivů.

 

Budu se na Vás moc těšit!

Lukáš Dvořák

 

 

 

 

 :

Termín workshopu je 6.6.2021

Místo konání bude v Praze - bude upřesněno emailem.

Cena workshopu je 6000KČ (je možné zaplatit zálohu 3000kč a zbytek v den workshopu)

 

Registrační formulář

Děkuji za registraci!