top of page

WORKSHOP NA TÉMA MÓDNÍ FOTOGRAFIE A PRÁCE S MODELKOU

Officina 22.4. 2023

 

Guardando il telescopio, il tuo posto di lavoro nel tuo laboratorio, che si trova su un modello di fotografia a tema, è stato realizzato con un modello. Per avere 12 anni di lavoro in un seminario di lavoro, quando c'è un numero di foto di molti studenti che hanno bisogno di una foto, non c'è niente di meglio che uno studente che ha due anni di età. Vytvořil jsem workshop, který je plný užitečné teorie a samozřejmě e praxe. Musím také zmínit, že jsem své zkušenosti v modním průmyslu nabíral 17 let, a to převážně v zahraničí. Žil jsem a pracoval contro Miláně av New Yorku. Fotografoval jsem pro magazine, jako Vogue, Vanity Fair, Harpers Bazaar, Elle, L'Officiel, Marie Claire, Flair e další.

 

In un'officina, se dovessi avere un po' di tempo, perché c'è una foto completa di un dito, c'è anche un po 'di vuoto sul tuo. La foto di qualsiasi aspetto è un po' piccola e un po' più grande di qualsiasi aspetto, è una foto molto bella. Per il tuo fotkou stojí tedy e i velmi kvalitní tým dalších lidí, jako jsou vizážista, stylist, assistente nebo třeba e direttore creativo. La maggior parte dei tuoi vasi dovrebbe essere la tua scelta. Per quanto riguarda il casting professionale. Pokud se dobře nevyberete zajímavou modelku, tak vaše práce postrádá smysl. Casting považuji za jeden z nejdůležitějších aspektů mé prace. Spolu se tedy podíváme jak celý tým poskládat a jak s ním dále pracovat. 

 

V modní fotografii jde především o styling. Se non sei un tipo di foto, è stato creato un modello fotografico, neznamená a, è stato un modello oblečené. La foto moderna è più ordinata e la tendenza dei capelli di tendenza e il cielo stellato. La moderna fotografia presenta stili, prodotti e layout di alta qualità con un paio di pagine. Per ostatní jsou technické věci, o kterých si samozřejmě také řekneme. 

Ústředním bodem vaší práce, je světlo - ať už svítíte s denním světlem nebo se záblesky. Sono due persone che hanno scelto con stile e samozřejmě oba dva con stile se vyzkoušíme. Budeme pracovat s profesionalní značkou PROFOTO, která je standardem na celém světě. A když už jsme u techniky, na workshopu bude k dispozici technika di FUJIFILM. Budete si moci vyzkoušet fotit na středoformátové kamery GFX 100s a další. Analizza il flusso di lavoro, l'obiettivo e la tecnica successiva. 

 

Nella pratica è necessario acquistare denaro, fare acquisti, prendere la comunicazione con il tempo e il modello di pratica. Ukážeme si, jak správě pózovat v daných podmínkách. Il fotka moderno è dotato di stili diversi e pravidla prakticky neexistují, ale vždy platí, že musíme con dobrý rukopis a styl. Fotografie musicali di celkově vyvážené, dynamické e zajímavé. 

 

Na konec si povíme něco o psychologii, jak nepodlehnout rigiditě, jak se správně motivovat a co vlastně dělat, aby se z vás stali dobří fotografové. 

 

Na workshopu bude k dispozici profesionální tým - stylista, vizážistka, asistent e modelky z modelingových agentur. 

S sebou potřebujete pouze poznámkový blok and vlastní kameru. 

 

Se non ci sono più punti, fare clic su un messaggio di posta elettronica all'indirizzo info@lukasdvorak.net o fare clic sul pulsante di prenotazione. 

 

Workshop je oznámen dopředu, ale je zapotřebí uhradit 3000kč rezervační poplatek, abych si byl jistý, že máte o workshop zájem. 30 dní před workshopem by měla být uhrazena celá částka. 

 

Na workshop lze vystavit i dárkový poukaz.

Cena di lavoro:

7500 Kč - lze zaplatit na 2 splátky

Termin konání

22.4.2023 dalle 9.00 alle 18.00

Místo konaní

 PRAHA

 

V případě zájmu se prosím registrujte zde:

Registrazione

Děkuji za registraci

LD_studio_LOGO_posivite_ALL.jpg
bottom of page