WHAT NEXT?

2. a 3. 12. 2017 v Praze

Vážení přátelé, jmenuji se Lukáš Dvořák a rád bych Vás osobně pozval na svůj nový a jedinečný workshop. Tentokrát se zaměříme na témata, která se týkají pokročilých fotografů. I koncept workshopu bude tentokrát odlišný, než u těch předchozích – fotoaparát na tomto workshopu budete potřebovat jen zřídka, jelikož vzhledem k obtížnosti informací bude vhodnější, když budete více naslouchat a sledovat mou práci.

What next je pokračujícím kurzem, který je zaměřený speciálně na módní fotografii, pokročilé techniky svícení, budování komplexního portfólia a získávání klientů v módní branži. Součástí workshopu bude i domácí úkol, který vám umožní, za pomoci našich partnerů,  vytvořit trendový lookbook nebo kampaň pro české návrháře. V předchozích workshopech jsme se zabývali jednoduchými principy svícení pouze s jedním či dvěma světly, nyní se budeme zabývat svícením s několika světly najednou, tvrdým a měkkým světlem, jejich kombinacemi,  barevnými filtry, oddělování postav od pozadí a využití odlišné teploty barev a mnoho dalšího pro vytvoření bezchybné módní fotografie.

Náš partner Kinorama.cz vás nechá vyzkoušet celé portfólio nejlepších zábleskových světel PROFOTO a také vlajkovou loď firmy PHASE ONE  100mpix digitální stěnu Trichromatic. Zaměříme se taktéž na složitější styling, vztahy materiálů a zdůraznění určitých prvků na fotce. Styling bude mít na starosti skvělá stylistka Denisa Přikrylová, která má za sebou stovky editoriálů pro České módní magazíny. Dalším důležitým prvkem bude analýza aktuálních trendů a návod na to, abychom byli schopni vytvářet takové fotky, které budou aktuální a nadčasové. Workshop bude uskutečněn v plně vybaveném studiu, a k dispozici vám budou modelky z přední modelingové agentury Ely Management.

Jak jsem již zmínil, na konci workshopu od nás všichni účastníci dostanou možnost vyfotografovat lookbook nebo kampaň pro vybrané české návrháře, k čemuž vám pomůžeme s našimi partnery. Na vaše focení budete mít možnost dostat skvělé vizážistky z Make-up Institute Prague a krásné modelky z Ely Management. Pro realizaci vašeho focení vám poskytnu online supervizi.

KINORAMA.CZ vás seznámí se zábleskovou technikou Profoto a většinou příslušenství – vysvětlení rozdílu tvrdých reflektorů vs. softboxy, octaboxy nebo beauty dishe. K dispozici budou bateriová světla B1 (nejuniverzálnější zábleskové světlo s výkonem 500Ws), studiová světla D2 (extrémně krátký čas hoření záblesku – až 1/64000s pro “zmražení pohybu” – velmi vhodné pro módní fotografii. Představena bude i vlajková loď firmy Phase One – jejich digitální stěna s rozlišením 100mil. bodů ve verzi Trichromatic.

Ely Management je přední modelingová agentura soustředící se na vyhledávávní nových tváří a jejich následné působení v módním byznysu.Tým, který agenturu tvoří, má široké spektrum zkušeností a znalostí z mezinárodních trhů jako jsou např. Paříž, Milán a New York a tedy se při rozvoji kariéry věnuje každé modelce/modelovi maximální a velmi konkrétní péče.

Make-Up Institute Prague vvychovala desítky špičkových makeup artistů. Poskytuje makeup kurzy pro začátečníky i pokročilé vizážisty.Kurzy mají akreditaci MŠMT. V týmu lektorů jsou ti nejlepší z nejlepších, kteří předávají své know-how dále. V rámci Institutu funguje i vizážistická agentura, která absolventům zajištuje první pracovní zkušenosti.

Workshop je určen pro pokročilejší fotografy (pro ty, kteří mají zkušenosti s focením modelek) . Maximální počet účastníků je 12.

Informace o autorovi:

Lukáš Dvořák je módním fotografem, který dlouhodobě působil v ČR a fotografoval pro české magazíny jako Marie Claire, Harpers Bazaar, Dolce Vita, Instyle nebo pro zahraniční magazíny jako Vanity Fair, Playboy, D Magazine, Factice, Normal, Flanelle atd. Několik let fotografoval fototesty v rámci prestižní soutěže Elite Model Look. Nyní opět působí v Italském Milaně, kde nyní například fotografoval pro H&M Studio, René Caovilla nebo Twin Set.

Průběh workshopu:

Workshop bude probíhat celý víkend. Začátek bude v  sobotu v 9.00 a předpokládaný konec bude v neděli v 17.00.

Cena workshopu

11.000 Kč
(lze uhradit ve 2 splátkách)

 

Termín konání

2. a 3. 12. 2017

 

Místo konání

Praha – bude upřesněno

V případě zájmu se prosím registrujte zde: