Vážení přátelé, jmenuji se Lukáš Dvořák a rád bych Vás osobně pozval na svůj nový workshop.

 

Rád bych vám předal své dlouholeté zkušenosti módního a uměleckého fotografa, které se mi podařilo získat  v Miláně a New Yorku. Tento workshop je určený pro  všechny fotografy, kteří si chtějí zlepšit techniku svícení, práci s modelkami nebo potřebují otevřít okruh znalostí, tak aby se ve své práci mohli posunout dál. Nezáleží jestli jste začátečníci nebo pokročilí, workshop je určen pro všechny. 

 

V dopolední části  si probereme teorii. Budeme se zabývat těmito tématy: práce v týmu, casting a hledání modelek, make-up, styling a kreativita. V odpolední části se pak bude zabývat svícením, tedy jak s denním světlem, tak i práci se zálesákovými světly PROFOTO. Dále si probereme práci s modelkou, jak správně pózovat a jak s ní komunikovat. V poslední části uzavřeme den malým povídáním na téma rukopisu a sociálních médií. 

 

Workshop je určen pro začínající i pokročílé fotografy. Maximální počet účastníků je 14. 

 

Informace o autorovi:

Lukáš Dvořák je módním fotografem, který dlouhodobě působil v Itálii, NYC a fotografoval pro  magazíny jako Vogue, Elle, Marie Claire, Harpers Bazaar, Dolce Vita, Instyle Vanity Fair, Playboy, D Magazine, Factice, Normal, Flanelle atd. Fotografoval pro značky H&M, Pinko, Baťa, René Caovilla nebo Twin Set. 

 

Průběh workshopu:

Sobota 23.4.

V sobotu dopoledne se budeme nejprve zabývat teorií, po teorii přijde obědová pauza a odpoledne bude praktická část.

 

Cena worskopu:

6.000 Kč - lze zaplatit na dvě splátky

Termín konání

23.4. od 9.30

Místo konaní

Praha – bude upřesněno

 

V případě zájmu se prosím registrujte zde:

Registrace

Děkuji za registraci